Robiąc zakupy możesz wesprzeć nasze Stowarzyszenie

Drodzy Sympatycy STS!

Nasz Zespół jest Wam nieustająco wdzięczny za każdą formę pomocy – zwłaszcza w czasach, w których liczba tego typu próśb stale rośnie. Tym razem chcemy zachęcić Was do łatwej, bezproblemowej pomocy, która nie niesie za sobą dla Was żadnych kosztów.

O co chodzi?

Dołączyliśmy do serwisu FaniMani.pl, który umożliwia przekazanie dodatkowej darowizny dla STS za każdym razem, kiedy robicie Państwo zakupy w internecie za pośrednictwem wielu – bardzo popularnych – sklepów uczestniczących w programie (np. Booking.com, RtvEuroAGD, Empik, Douglas, Allegro, Rossmann, Pyszne.pl i wiele wiele innych). I dzieje się to zupełnie za darmo, bez dodatkowych kosztów po Państwa stronie.

Sklep, w którym zrobią Państwo zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Oto co trzeba zrobić:

1. Wejść na https://fanimani.pl/stowarzyszenietwojasprawa/  i kliknąć “Wspieram”

2. Wybrać sklep, w którym chcecie zrobić zakupy.

3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Stowarzyszenie Twoja Sprawa otrzyma część wartości Państwa zakupów.

Tutaj możecie zobaczyć filmik, jak uruchomić na swoim komputerze lub telefonie „przypominajkę”, by zawsze przy zakupach pomóc. https://bit.ly/2TaqnXK

Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, bo jest naprawdę prosta.

Druga możliwość.

Mogą również Państwo podzielić się ze znajomymi specjalnym linkiem, który znajdziecie w swoim profilu serwisu FaniMani.pl.
Jeśli Państwa znajomy zarejestruje się na FaniMani.pl za pomocą tego odnośnika i zrobi zakupy, otrzymamy dodatkowe 10 zł.

Aby to zrobić, zarejestrujcie się na FaniMani.pl i przejdźcie do zakładki “Moje Konto → Moje darowizny”. Następnie należy skopiować link i wysłać go znajomym, np. e-mailem, czy też udostępnić link na Facebooku, Twitterze i w innych serwisach.

Dzięki Państwa rekomendacji dotrzemy do innych osób, chcących wspierać ważne cele!
Korzystanie z serwisu FaniMani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem mogą Państwo śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

Bardzo dziękujemy za to wsparcie!

Zachęcamy także do wsparcia naszych działań poprzez 1 proc. Państwa podatku. Link do programu do rozliczeń znajdziecie Państwo tutaj.


« wróć