Jeżeli nie znasz jeszcze Stowarzyszenia Twoja Sprawa, koniecznie odwiedź stronę www.twojasprawa.org.pl i zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o akcjach konsumenckich, które organizujemy.

Zareaguj w sprawie skandalicznych billboardów, promujących portal zachęcający do niewierności w związkach. Więcej o akcji na stronie. Poniżej przykładowa treść listu, samodzielnie napisz tytuł:

 

————————————————–

DO: clearchannel@clearchannel.com.pl, biuro@schulzmedia.pl
DW: sts@twojasprawa.org.plinfo@clearchannelinternational.com

————————————————–

 

 

Pani Prezes Kalina Janicka,
Pan Prezes Klaus Schulz,

Ciekawi mnie, jak czują się Państwo kierując firmami, które na promowaniu niewierności zarabiają pieniądze. Udostępnili Państwo przestrzeń reklamową portalowi, który pomaga w zdradzaniu innych osób. Z całą stanowczością podkreślam, że Państwa firmy zachowały się po prostu podle.

Zabieram głos z myślą o wszystkich osobach, których małżonkowie/partnerzy zostaną zdradzeni za pośrednictwem usług tego portalu. Mieli Państwo pełne prawo odmówić umieszczenia tego typu reklam na swoich nośnikach. Bulwersuje mnie brak jakiejkolwiek odpowiedzialności z Państwa strony. Billboardy te mogą przyczynić się do rozpadu wielu rodzin i nieszczęścia wielu dzieci, których rodzice rozwiodą się.

Pani Prezes, Panie Prezesie
Czy czują Państwo satysfakcję z tego, że osobiście się Państwo do tego przyczyniają?
Czy będą Państwo ją nadal czuli, gdy z portalu tego skorzystają bliskie Państwu osoby?

Domagam się, aby w trybie natychmiastowym zdjęli Państwo te reklamy.

 

 

————————————————–