Przyłącz się!

Nie możesz już znieść wulgarności i braku kultury w reklamie i przestrzeni publicznej? Możesz wreszcie zrobić coś konkretnego! Przyłącz się do tysięcy innych konsumentów zapisując się na naszej stronie.

Jak to działa?

Zapisując się, zgadzasz się na Zasady i warunki korzystania ze strony.

Prosimy o podanie Państwa danych. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.Wpisz kod pocztowy, aby brać udział w akcjach konsumenckich w Twoim mieście.

Imię
Nazwisko
Adres email
Powtórz adres email
Kod pocztowy - REKOMENDOWANE!

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie Twoja Sprawa, ul. Olesińska 21 lokal 308, 02-548 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926. z późn. zm.). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłania newsletter’a i innych informacji związanych ze statutową działalnością Stowarzyszenia Twoja Sprawa. Możemy również informować Cię o inicjatywach innych podmiotów, których cele lub sposób działalności jest podobny do celów i sposobów działalności Stowarzyszenia Twoja Sprawa. Na zasadach przewidzianych przepisami o ochronie danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności.